wtorek Kwiecień 23, 2019

Już wkrótce „Tydzień Aktywności Mieszkańca Strzegomia”

2014.09.14 340 Wyświetleń Możliwość komentowania Już wkrótce „Tydzień Aktywności Mieszkańca Strzegomia” została wyłączona
Tydzień Aktywności Mieszkańca Strzegomia
Tydzień Aktywności Mieszkańca Strzegomia

„Tydzień Aktywności Mieszkańca Strzegomia” jest projektem społecznym skierowanym do mieszkańców całej gminy Strzegom.

Organizatorami są Strzegomskie Centrum Kultury oraz organizacje pożytku publicznego działające w Centrum Aktywności Społecznej „Karmel” w Strzegomiu. Celem projektu jest uaktywnienie środowisk społecznych w różnych sferach życia tj. kulturalnej, sportowej, zdrowotnej, ekologicznej itd. Program zakłada również pomoc w sprawach prawnych i psychologicznych, promuje zdrowy styl życia, otwiera na problemy innych i integruje społeczność. – Na tegoroczną edycję projektu zapraszamy od 15 do 21 września br. w CAS „Karmel”. W ramach wydarzenia odbędzie się wernisaż i wystawa prac plastycznych, „Marsz kapeluszy” połączony z prezentacjami artystycznymi i wspólnym grillowaniem, spotkania, wykłady, popisy wokalne, instrumentalne i taneczne. Strzelać z łuku nauczą strzegomscy joannici, zapraszając też do swojego obozu na „lekcję historii”. Mieszkańcy naszej gminy mogą zatem tworzyć, jak i być odbiorcami tego niezwykle ciekawego wydarzenia – informuje Elżbieta Pienio, kierownik SCK.

Tydzień Aktywności Mieszkańca Strzegomia

Tydzień Aktywności Mieszkańca Strzegomia

Szczegółowe informacje zostaną podane na stronach internetowych Urzędu Miejskiego w Strzegomiu i SCK oraz na plakatach informacyjnych.

Kanał wiadomości
Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Twoje Miasto w tym tygodniu ze Świdnicy!

Twoje Miasto w tym tygodniu ze Świdnicy!

Fot. CYFRASPORT

MŚ siatkarzy – Polacy wygrali z Rosją 3:2, półfinał z Niemcami

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone