wtorek Kwiecień 23, 2019

Wyniki głosowania internetowego

2014.09.26 261 Wyświetleń Możliwość komentowania Wyniki głosowania internetowego została wyłączona
BUDŻET OBYWATELSKI II EDYCJA - GŁOSOWANIE OGÓLNOMIEJSKIE
BUDŻET OBYWATELSKI II EDYCJA - GŁOSOWANIE OGÓLNOMIEJSKIE

Zakończyło się głosowanie internetowe w ramach drugiej akcji budżetu obywatelskiego, trwające od północy z niedzieli na poniedziałek, przez kolejne 72 godziny. Znane są wyniki I tury głosowania. 

https://www.glosuj.swidnica.pl/wynikiglosowanie

Obecna lista:

Na liście ogólnomiejskiej: projekt „ZAGOSPODAROWANIE REKREACYJNE ZALEWU WITOSZÓWKA WRAZ Z BUDOWĄ PRZYSTANI I ORGANIZACJĄ WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU PŁYWAJĄCEGO: KAJAKÓW, ROWERÓW WODNYCH I ŻAGLÓWEK”, który zdobył 736 głosów, o 9 głosów więcej niż drugi projekt w rankingu.

W Okręgu I – centrum: projekt „BUDOWA ZESPOŁU REKREACYJNEGO „KASZTANOWY ZAKĄTEK” NA PLACU WOJSKA POLSKIEGO”, który zebrał 164 głosy, o 42 głosy więcej, niż kolejny.

W Okręgu II – śródmieście: projekt „BUDOWA PLACU ZABAW W PARKU IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO” ze 138 głosami, o 4 głosy więcej niż drugi projekt w rankingu.

W Okręgu III – osiedle Młodych: projekt „BUDOWA BOISK SPORTOWYCH NA TERENIE GIMNAZJUM NR 1 PRZY ULICY MIECZYSŁAWA KOZARA–SŁOBÓDZKIEGO”, który zdobył 238 głosów, o 70 głosów więcej, niż kolejny.

W Okręgu IV – osiedle Zawiszów: projekt „PROJEKT BUDOWLANY BUDOWY ZESPOŁU SPORTOWO–REKREACYJNEGO POMIĘDZY TERENAMI COLGATE PALMOLIVE A ULICĄ KS. DIONIZEGO BARANA”, który zdobył o 10 głosów więcej niż kolejny, czyli 153 głosy.

W Okręgu V – osiedle Zarzecze: projekt „BUDOWA BOISKA SPORTOWEGO WIELOFUNKCYJNEGO NA TERENIE GIMNAZJUM NR 4 PRZY ULICY JODŁOWEJ” ze 116 głosami, o 21 głosów więcej, niż kolejny, drugi projekt w rankingu.

W Okręgu VI – dzielnica południowa: projekt „ZAGOSPODAROWANIE TERENU NAD RZEKĄ BYSTRZYCĄ NA PLAŻĘ WRAZ Z BUDOWĄ BOISKA, PLACU ZABAW, MAŁEJ ARCHITEKTURY I OŚWIETLENIA TERENU”, który zdobył 145 głosów, o 80 głosów więcej, niż projekt sklasyfikowany na II miejscu.

W Okręgu VII – dzielnica zachodnia: ex equo dwa projekty – „REMONT PROMENADY I MIEJSC PARKINGOWYCH PRZY ZALEWIE WITOSZÓWKA, WZDŁUŻ ULICY POLNA DROGA ORAZ NABRZEŻA PRZY POMOSTACH” oraz „PROJEKT BUDOWLANY BUDOWY ZESPOŁU REKREACYJNEGO POMIĘDZY ULICAMI BARTOSZA GŁOWACKIEGO I ARMII KRAJOWEJ” – po 192 głosy. Projekt na miejscu III zebrał 103 głosy mniej.

W najbliższy weekend swój głos oddadzą świdniczanie, którzy nie głosowali internetowo.

Głosowanie tradycyjne w swoim lokalu wyborczym odbędzie się:

  • w piątek, 26 września od godz. 15:00 do godz. 20:00,
  • w sobotę, 27 września od godz. 9:00 do godz. 14:00,
  • w niedzielę, 28 września od godz. 9:00 do godz. 18:00.
Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Wprowadzony w
Maksymalna stawka za śmieci segregowane

25,57 zł od osoby – to maksymalna stawka za śmieci

Sudeckie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych

Nagroda Banku Gospodarstwa Krajowego dla SSIG

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone