wtorek Kwiecień 23, 2019

Zaginął 4-latek w Wałbrzychu [aktualizacja]

2014.09.19 312 Wyświetleń Możliwość komentowania Zaginął 4-latek w Wałbrzychu [aktualizacja] została wyłączona
Autor: sxc.hu zdjęcie iluistracyjne
Autor: sxc.hu zdjęcie iluistracyjne

Dwóch chłopców w wieku 4 i 10 lat zaginęło w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) podczas spaceru z dorosłym opiekunem. Przed godziną 22 policji udało się odnaleźć starszego chłopca. Nadal trwają poszukiwania 4-latka. W akcję zaangażowana jest straż pożarna policja oraz GOPR. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Jak przekazała nam asp. Joanna Żyłowicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, zgłoszenie o zaginięciu dwóch chłopców wpłynęło do dyżurnego około godziny 20.

„Chłopcy spacerowali z dorosłym opiekunem w okolicy Zamku Książ, niedaleko własnego domu. W pewnym momencie dzieci pobiegły za psem, który zerwał się im ze smyczy i zniknęły opiekunowi z oczu” – wyjaśniła o godzinie 23 policjantka. Jak dodała, opiekun wrócił do domu, myśląc, że znajdzie w nim chłopców. Około godziny 21.40 wrócił 10-latek z psem.

Jak poinformowała o godzinie 23 oficer prasowa, nadal trwają poszukiwania czterolatka. W akcję poszukiwawczą zaangażowana jest straż pożarna oraz policja. Dodatkowo na miejsce ściągnięto oddział prewencji z Wrocławia i GOPR.

Szczęśliwym finałem zakończyły się wielkie poszukiwania 4-letniego Wojtka. Dziecko zaginęło wczoraj wieczorem po tym, jak ok. godz. 20 wraz z 10-letnim kuzynem pobiegło za psem do leżącego pod Wałbrzychem lasu. Chłopiec noc spędził w lesie.

Kanał wiadomości
Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Grzybowe Risotto

Grzybowe risotto dla smakoszy

Uwaga na alkohol Absinth

Uwaga na alkohol Absinth

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone