czwartek Kwiecień 25, 2019

Akcja chartytatywna na rzecz Kacpra

2014.10.24 258 Wyświetleń Możliwość komentowania Akcja chartytatywna na rzecz Kacpra została wyłączona
Koncert dla Kacpra
Koncert dla Kacpra

Koncert połączony ze zbiórką pieniędzy, loterią i aukcją oraz mnóstwo atrakcji, m.in. przejażdżki motocyklami, malowanie buziek oraz zaplatanie warkoczyków. To wszystko czeka już w sobotę w Galerii Świdnickiej.

Już w najbliższą sobotę, 25 października 2014 o godz. 11.00 w Galerii Świdnickiej zagramy dla Kacpra Kwiatkowskiego. Całość wpływów przeznaczona zostanie na pokrycie kosztów dalszego leczenia chłopca. Organizatorami i inicjatorami akcji są Izabela i Adam Majewscy, rodzice z przedszkola, do którego jeszcze niedawno uczęszczał Kacperek.
Akcja odbędzie się pod patronatem Fundacji Serce Dziecka. Włączyło się do niej wielu ludzi dobrej woli, którym nieobojętny jest los chłopca, ciężko chorego na serce.
Pojawią się więc wolontariusze z oznaczonymi puszkami, a koncert charytatywny połączony będzie ze zbiórką pieniędzy, loterią i aukcją. Atrakcje towarzyszące na terenie Galerii to między innymi zorganizowane przez Stowarzyszenie Moto Rider mini przejażdżki motocyklami, malowanie buziek czy zaplatanie warkoczyków. Będzie także loteria fantowa ze wspaniałymi nagrodami. Dla dzieci i dorosłych przygotowano konkursy, a o Kącik Kawiarniany zadbała firma Pasol. Pojawią się przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy wraz z maskotką Komisarzem Lwem.
„Człowiek jest wielki nie przez to ,co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” – to motto Jana Pawła II, które stało się przesłaniem koncertu.
Wystąpią: zespół ..DSW” Kasia Bakalarczyk, Gabriela Zięba, Iwona Kuśnierz, Przedszkole Miejskie nr 6 w Świdnicy, Formacja ,,Koraliki” z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy –choreograf Anna Trzeciak, Formacja Tańca Nowoczesnego ,,Czas” Świdnicki Ośrodek Kultury –choreograf Lubomir Szmid, Formacja Tańca Nowoczesnego ,,Sekond”- z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, zespół muzyczny ,,AMBIENT”.Sponsorzy wydarzenia: Restauracja ,,Stary Młyn” w Świdnicy, Hotel Baron w Świdnicy, Bar Kupiecki w Świdnicy, Pizzeria Felerii-Rynek, Aguapark Wrocław, M.Jasionowski –Wulkanizacja, OSIR Świdnica, Kawiarnia Cafe Mocca, Salon Fryzjerski ,,Aga”, Salon kosmetyczny ,,Sfinks”, Auto Serwis ,,Aris”, Nadleśnictwo Świdnica, Śnieżka, Mydlarnia ul. Franciszkańska, Stolgraf, Sklep ,,Myszka” w Świdnicy, Mydlarnia przy ul. Długiej, Fryzjer Męski ul. Daleka. Księgarnia Eureka, Elektrolux, Śnieżka –Świdnica, Świdnica,,24”, Galeria Świdnicka, Piekarnia Pasol, Zebra SP z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, Strzelnica.
Wśród nagród w loterii znalazły się między innymi: bon na zabiegi kosmetyczne ufundowany przez Usługi kosmetyczne ,,Ella” –Elżbieta Wrońska ul.Rynek 5 (w Centrum Urody Justyna) o wartości 600zł, bon podarunkowy na zabiegi kosmetyczne ufundowany przez Gabinet kosmetyczny ,,Magda-M” Magdaleny Fatygi –Kruk, bon podarunkowy na zabieg medycyny estetycznej Adi-Med. Andrzej Kępa dr medycyny estetycznej ul. Rynek 5(w Centrum Urody Justyna) wartość 500 zł, bon podarunkowy – makijaż okolicznościowy+ szkolenie -,,MCM Beauty Atelier” ufundowany przez Małgorzatę Czarnota-Morawską o wartości 250 zł, bony podarunkowe na konsumpcję ufundowane przez Restaurację ,,Fosa” w Świdnicy, piłki nożne z autografami –Polonia Świdnica. Piękny obraz przekazała Olena Surina, członkowie Kabaretu Młodszych Panów – czekoladki urodzinowe z autografami, a Barbara Kaczmarczyk – piękne lalki z tkanin. Aukcję poprowadzi Grzegorz Godula, a wspomogą go świdniccy harcerze.
Ponieważ Kacper obchodzi w tym czasie urodziny, zapraszamy na uroczyste „100 lat!, które odśpiewamy około południa przy torcie urodzinowym, ufundowanym przez Cukiernię ,,Kasia” Jadwigi i Eugeniusza Kępów.
Pomoc dla Kacperka ma prosty cel – uzbierać środki na kolejna, siódmą już operację serca, która pozwoli chłopcu na normalne, zdrowe życie…

Kanał wiadomości
Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Wprowadzony w
Mała Lingua & Lingua Teens Space/Zaproszenie

Mała Lingua & Lingua Teens Space/Zaproszenie

Bezpieczny bo widoczny

Akcja społeczna „Bezpieczny bo widoczny”

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone