poniedziałek Grudzień 17, 2018

Lista osób które zasiądą w obwodowych komisjach wyborczych

2014.10.22 488 Wyświetleń Możliwość komentowania Lista osób które zasiądą w obwodowych komisjach wyborczych została wyłączona
Wybory Samorządowe
Wybory Samorządowe

Uchwała nr 15/14 Miejskiej Komisji Wyborczej w Świdnicy z dnia 21 października 2014 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1

Siedziba: Gimnazjum nr 1 ul. Mieczysława Kozara Słobódzkiego nr 21
1. WALEWSKA Marzena Anna Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. WOLSKA Krystyna Maria Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
3. KRYŃSKA Józefa Natalia Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
4. PAPADAKI Iwona Beata Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
5. ZDEBIAK Zofia Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
6. KRAWIEC Agata Dorota Świdnica zgłoszona/y przez: KW Nowa Prawica — Janusza
Korwin-Mikke
7. SAJDAK Halina Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
8. KSIĄDZYNA Lilianna Beata Świdnica zgłoszona/y przez: KWW BEZPARTYJNI
SAMORZĄDOWCY
9. KURYLAK Beata Barbara Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (sala nr 30) ul. Galla
Anonima nr 1
1. RAFAŁKO Piotr Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
2. MIGDALSKA Małgorzata
Katarzyna
Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
3. ŻUKOWSKA Karolina Maria Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Ruch Narodowy
4. SZCZEPANIAK Anna Świdnica zgłoszona/y przez: KW Nowa Prawica — Janusza
Korwin-Mikke
5. GROBELNA Krystyna Ewa Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
6. MADEJ Agnieszka Marta Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
7. TOMCZYK Krystyna Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
8. WIATER Justyna Świdnica zgłoszona/y przez: KWW BEZPARTYJNI
SAMORZĄDOWCY
9. WOŹNIAK Anna Bernadetta Boleścin wskazana/y przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (sala nr 16) ul. Galla
Anonima nr 1
1. PIECH Łukasz Piotr Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. DOWHAŃ Grażyna Urszula Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
3. NAWROCKA-ZIEMAK Sylwia Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
4. ŚLEDŹ Karolina Świdnica zgłoszona/y przez: KW Wspólnota Samorządowa
Ziemi Świdnickiej
5. GROBEK Maria Danuta Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
6. GALANT Franciszka Maria Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Tadeusza Grabowskiego
7. OWCZARCZYK Elżbieta Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
8. KĘPA Robert Sebastian Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
9. LELAKOWSKA Elżbieta Stanowice wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
Siedziba: Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Sportowymi (sala nr 10) ul. Saperów nr 27a
1. TUSZYŃSKA Emilia Joanna Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. OSTOJSKA Aleksandra Jolanta Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Obywatelska Formacja
Zdrowego Rozsądku
3. SOCHACKA Anita Iwona Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
4. KOSIŃSKA Mirosława Urszula Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
5. ŚWIĘTEK Barbara Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
6. STAFA Artur Józef Świdnica zgłoszona/y przez: KW Wspólnota Samorządowa
Ziemi Świdnickiej
7. JAŚKIEWICZ Jadwiga Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
8. KLAJA Eugeniusz Władysław Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
9. JOŃCZYK Renata Teresa Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5

Siedziba: Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Sportowymi (sala nr 11) ul. Saperów nr 27a
1. KOZŁOWSKI Jarosław Gerard Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Jana Jaśkowiaka
2. SOCHACKA Krystyna Danuta Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
3. MŁOT Beata Ewa Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
4. ŚWIĘTEK Anna Marta Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
5. BUŁAT Marta Agnieszka Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
6. LEŚNIOWSKI Jerzy Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
7. CZERNIAK Irena Małgorzata Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
8. KORCZYŃSKA Marta Kamila Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
9. MICHALIK Czesława Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
Siedziba: Miejska Biblioteka Publiczna (sala Cysterska – I piętro) ul. Franciszkańska nr 18
1. KOPEĆ Angelika Marta Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wiesława Żurka
2. KOWALIK Małgorzata Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
3. KOCIK Łucja Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
4. RĘKAS Piotr Janusz Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
5. BIELECKA Alina Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
6. KIELKA Łukasz Jan Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Razem
7. KLAJA Marek Jerzy Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
8. PODGÓRSKA Bożena Bronisława Świdnica zgłoszona/y przez: KWW BEZPARTYJNI
SAMORZĄDOWCY
9. ZIELIŃSKA Ewa Urszula Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
Siedziba: Przedszkole Miejskie nr 6 ul. Komunardów nr 2
1. KOZAK Teresa Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Elżbiety Dudziak
2. OLSZEWSKA Agnieszka Ewa Świdnica zgłoszona/y przez: KWW mieszkańców okręgu nr 7 w
Świdnicy
3. KILARSKA Joanna Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
4. ADAMEK-WŁODKOWSKA Anna
Maria
Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
5. ZIOBROWSKA Małgorzata
Bogumiła
Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
6. MATEJKO Joanna Alfreda Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
7. TYŃSKA Ewa Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
8. WOLAK Joanna Natalia Świdnica zgłoszona/y przez: KWW BEZPARTYJNI
SAMORZĄDOWCY
9. ŁYNKO Wanda Bogusława Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8
Siedziba: Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (sala kolumnowa) ul. Ofiar
Oświęcimskich nr 30
1. WAZIŃSKA Celina Henryka Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. MAGIERSKI Daniel Marcin Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
3. MYŚLIŃSKA Agnieszka Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
4. STARKE Barbara Świdnica zgłoszona/y przez: KW Wspólnota Samorządowa
Ziemi Świdnickiej
5. MYTYCH Elżbieta Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
6. MAŚLOCH-FIGURNA Kamila Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
7. SZABLEWSKA Agata Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
8. RAFAŁKO Teresa Barbara Świdnica zgłoszona/y przez: KWW BEZPARTYJNI
SAMORZĄDOWCY
9. KURASIŃSKA Anna Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9
Siedziba: Przedszkole Miejskie nr 14 ul. Mieczysława Kozara Słobódzkiego nr 10
1. MAZUR Elżbieta Alina Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Andrzeja Protasiuka z
Osiedla Młodych
2. WRÓBEL Wioletta Aneta Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
3. SOMPOLSKI Mirosław Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
4. SYNOWSKA Danuta Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
5. DĘBKOWSKA Monika Zofia Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
6. RAKOWSKI Tadeusz Henyk Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
7. GRABCZYŃSKA Małgorzata Świdnica zgłoszona/y przez: KW Nowa Prawica — Janusza
Korwin-Mikke
8. SOBOLAK Józefa Świdnica zgłoszona/y przez: KWW BEZPARTYJNI
SAMORZĄDOWCY
9. KRAJEWSKA Izabela Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10
Siedziba: Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 16 ul. Karola Marcinkowskiego nr 10
1. GOŁDYN Henryk Marian Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
2. BOREJKO Henryka Janina Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
3. DĘBEK Piotr Stanisław Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
4. ZERKA Dorota Jadwiga Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
5. DUCZMAL Grażyna Barbara Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
6. UCIŃSKI Andrzej Świdnica zgłoszona/y przez: KW Wspólnota Samorządowa
Ziemi Świdnickiej
7. KOŁODZIEJ Anna Katarzyna Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
8. WIECHEĆ Barbara Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
9. KWAŚNIEWSKA Mariola
Stanisława
Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11
Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Karola Marcinkowskiego nr 4-6
1. FABIAN Stanisława Barbara Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. ŚCISŁOWICZ Jacek Sebastian Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
3. GRZELCZAK Jerzy Jakub Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
4. NARLOCH Małgorzata Zofia Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
5. SOŁTYS Wanda Świdnica zgłoszona/y przez: KW Nowa Prawica — Janusza
Korwin-Mikke
6. CHODYNIECKI Jacek Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
7. RADWAŃSKA Czesława Ewa Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
8. LEŃ Halina Świdnica zgłoszona/y przez: KWW BEZPARTYJNI
SAMORZĄDOWCY
9. PREIS Maria Jolanta Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12
Siedziba: Młodzieżowy Dom Kultury ul. Karola Marcinkowskiego nr 4-6
1. BODNAR Zofia Maria Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. BIENKIEWICZ Bronisław
Stanisław
Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
3. KRAWCZYK Patrycjusz Marek Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
4. LESZCZYŃSKA Hanna Krystyna Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
5. GĄCZKOWSKI Mirosław Marek Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
6. WOLSZCZAK Jacek Sławomir Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
7. SAPKO Ryszard Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
8. BARAŃSKA Magdalena Karolina Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
9. MATUS Leszek Kazimierz Świdnica wskazana/y przez Prezydenta MiastaObwodowa Komisja Wyborcza Nr 13
Siedziba: Urząd Stanu Cywilnego ul. Armii Krajowej nr 47
1. CIOSEK Joanna Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
2. SZPAK Jacek Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
3. PAWLICKI Eugeniusz Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
4. MAKOWSKA Karolina Beata Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
5. MIGDALSKI Łukasz Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
6. DREJ Bartosz Paweł Świdnica zgłoszona/y przez: KW Wspólnota Samorządowa
Ziemi Świdnickiej
7. KRAWIEC Radosław Jan Świdnica zgłoszona/y przez: KW Nowa Prawica — Janusza
Korwin-Mikke
8. KASZUBOWSKI Paweł Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
9. OSTASZEWSKA Grażyna Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14
Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 8 (sala nr 6 -budynek główny) ul. Wałbrzyska nr 39
1. PALMOWSKA Zuzanna Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. KOLANEK Krystyna Danuta Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
3. WALIGÓRA Anna Maria Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
4. CHMIELARZ Jagoda Justyna Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
5. MARKOWSKI Michał Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Ruch Narodowy
6. JARZĘBICKA Anna Agnieszka Świdnica zgłoszona/y przez: KW Wspólnota Samorządowa
Ziemi Świdnickiej
7. LASKOWSKA Bożena Dorota Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Przyjazne Miasto Świdnica
8. FIGIEL Tomasz Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
9. WĘGRZYN-WĄWOREK Elżbieta Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15
Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 8 (aula – budynek główny) ul. Wałbrzyska nr 39
1. KORZENIOWSKA Dorota
Grażyna
Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. ŚLĘZAK Aleksandra Maria Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
3. KULCZYCKA Ewelina Bożena Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
4. NOWICKA Danuta Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
5. ŻABIŃSKA Monika Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
6. GOŁĘBIOWSKI Wojciech Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Ruch Narodowy
7. POLAŃSKA Monika Ewelina Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
8. KOWALCZYK Gabriela Urszula Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
9. WILCZYŃSKA Anna Pszenno wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16
Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 315 pl. Wojska Polskiego nr 3
1. WINIARSKA Rozalia Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wiesława Żurka
2. DYWAN Halina Jolanta Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
3. CYBULSKI Michał Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
4. SZYMCZYK Katarzyna Maria Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
5. FILIPIAK Katarzyna Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
6. PIKULIŃSKI Adrian Dawid Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
7. JANISZEWSKI Paweł Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
8. MYCZKOWSKA Ewa Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
9. KĘPA-SAWICKA Grażyna Maria Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17
Siedziba: Świdnicki Ośrodek Kultury Teatr Miejski Rynek nr 43
1. KUŁAGA Michał Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
2. BORKOWSKI Radzisław
Kazimierz
Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
3. KASIŃSKI Marcin Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
4. PĘDLOWSKA Maria Barbara Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
5. BORTKIEWICZ Mateusz Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Ruch Narodowy
6. POLNIASZEK Bogumiła Elżbieta Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
7. KUCHTA Olimpia Magdalena Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
8. RUMIANCEW Lech Władysław Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
9. KŁOS Wiesława Teresa Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18
Siedziba: Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych ul. Długa nr 33
1. BAZIAK Joanna Magdalena Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. RÓŻYCKI Bartosz Jerzy Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
3. WENERSKI Sławomir Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
4. MATEJKO Barbara Dominika Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
5. SENDOR Karolina Magdalena Świdnica zgłoszona/y przez: KW Nowa Prawica — Janusza
Korwin-Mikke
6. MAŚLANKIEWICZ Irena Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
7. LEBIOCKA Barbara Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
8. MAJEWSKA Katarzyna Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
9. OKNIAŃSKA Magdalena
Agnieszka
Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19
Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 6 (hol) ul. Wodna nr 5-7
1. KŁOSAK Edmund Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. MĄCZKA Krystyna Teresa Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
3. KULMATYCKA Maria Teresa Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
4. MARCINIAK Jakub Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
5. WARMIŃSKA Katarzyna
Agnieszka
Świdnica zgłoszona/y przez: KW Wspólnota Samorządowa
Ziemi Świdnickiej
6. TUREK Barbara Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
7. ZALIZOWSKA Anna Lidia Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
8. SZYDEŁKO Dorota Ewa Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
9. ŻURMAN Dorota Jadwiga Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20
Siedziba: Gimnazjum nr 4 (sala nr 4) ul. Jodłowa nr 21
1. SOLIŃSKA Maria Stanisława Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. MĄCZKA Marian Andrzej Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
3. KRYŃSKA Anna Natalia Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
4. MALINOWSKA Danuta Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
5. KLAJA Emanuela Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
6. BABIARZ Elżbieta Świdnica zgłoszona/y przez: KW Wspólnota Samorządowa
Ziemi Świdnickiej
7. MARTYNIEC Joanna Katarzyna Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
8. WNĘTKOWSKA Jolanta
Katarzyna
Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
9. GRODOWSKA Magdalena Teresa Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21
Siedziba: Gimnazjum nr 4 (sala nr 17) ul. Jodłowa nr 21
1. WOŹNY Małgorzata Krystyna Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. HLIWA Dagmara Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
3. GROBELNA Barbara Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
4. ZIOMEK Agnieszka Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
5. WRONA Elżbieta Bożena Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
6. BANAŚ Magdalena Katarzyna Świdnica zgłoszona/y przez: KW Wspólnota Samorządowa
Ziemi Świdnickiej
7. KUTYBA Robert Marian Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
8. FEDYNYSZYN Regina Maria Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
9. MATUSIAK Dominik Krzysztof Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22
Siedziba: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Sekcja Terenowa nr 3 ul. Westerplatte nr 47
1. KILARSKI Tadeusz Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Niezależni” Zdzisława
Natanka
2. KASPERSKA-WIATRAK
Agnieszka Edyta
Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
3. DROŻYŃSKA Bogusława
Władysława
Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
4. SAMBORSKA Izabela Agnieszka Świdnica zgłoszona/y przez: KW Wspólnota Samorządowa
Ziemi Świdnickiej
5. PĘKALSKA Marcelina Sandra Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
6. SZELEST Mateusz Jan Świdnica zgłoszona/y przez: KW Nowa Prawica — Janusza
Korwin-Mikke
7. DZIEDZIC Agata Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wojciecha Murdzka
8. PODGÓRSKI Łukasz Świdnica zgłoszona/y przez: KWW BEZPARTYJNI
SAMORZĄDOWCY
9. JUSZCZYK-GALAS Barbara Zebrzydów wskazana/y przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23
Siedziba: Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 5 ul. Kraszowicka nr 55
1. CHABEREK Marzena Sylwia Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Obywatelska Formacja
Zdrowego Rozsądku
2. MADERA Beata Świdnica zgłoszona/y przez: KW Platforma Obywatelska RP
3. SOCHA Agata Teresa Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Alicji Synowskiej
4. JEŻEWSKA Paulina Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
5. NOWAK Elżbieta Ewa Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
6. TWORZYDŁO Ewa Natalia Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
7. LESZCZYŃSKI Mieczysław Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Tadeusza Grabowskiego
8. KORSAK Lidia Grażyna Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
9. WIŚNIEWSKA Iwona Blandyna Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24
Siedziba: Regionalny Szpital Specjalistyczny „LATAWIEC” w Świdnicy ul. Leśna nr 27-29
1. WENERSKA Anna Maria Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
2. MATUSIAK Kamil Grzegorz Świdnica zgłoszona/y przez: KWW „Sabina Cebula
Porozumienie”
3. KLAJA Magda Ewa Świdnica zgłoszona/y przez: KW Świdnickie Forum Rozwoju
4. GERUS Anna Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Przyjazne Miasto Świdnica
5. PIECH Renata Teresa Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
6. GOLIŃSKA Magda Aleksandra Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
7. BURA Urszula Anna Świdnica wskazana/y przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25
Siedziba: Areszt Śledczy w Świdnicy ul. Trybunalska nr 16
1. PAWLAK Katarzyna Świdnica zgłoszona/y przez: KW Twój Ruch
2. KEMPA Aleksandra Ewa Świdnica zgłoszona/y przez: KWW Wspólny Powiat
3. JARZĘBICKI Jarosław Krzysztof Świdnica zgłoszona/y przez: KW Wspólnota Samorządowa
Ziemi Świdnickiej
4. RATAJ Maciej Arkadiusz Świdnica zgłoszona/y przez: KKW SLD Lewica Razem
5. NOWACZYŃSKA Weronika Świdnica zgłoszona/y przez: KW Prawo i Sprawiedliwość
6. SZABLEWSKI Paweł Świdnica zgłoszona/y przez: Komitet Wyborczy PSL
7. SZYMKIEWICZ Dariusz Bystrzyca Dolnawskazana/y przez Prezydenta Miasta

Kanał wiadomości
Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Wprowadzony w
Wszystkich Świętych: zmiany w organizacji ruchu

1 listopada w Świdnicy – zmiana w organizacji ruchu

1 listopada w Świdnicy – będą zmiany w organizacji ruchu

1 listopada w Świdnicy – będą zmiany w organizacji ruchu

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone