wtorek Kwiecień 23, 2019

Mobilny punkt informacyjny o funduszach UE w Świdnicy

2014.10.09 223 Wyświetleń Możliwość komentowania Mobilny punkt informacyjny o funduszach UE w Świdnicy została wyłączona
Mobilny punkt informacyjny o funduszach UE w Świdnicy
Mobilny punkt informacyjny o funduszach UE w Świdnicy

W piątek, 10 października w świdnickim Urzędzie Miejskim będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

W trakcie dyżuru będzie można uzyskać informacje na co aktualnie można otrzymać wsparcie z funduszy europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, JST oraz III sektora. Wskaże, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował w dniu 10 października 2014 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, I piętro, pok. nr 128, w godz. 10.00-13.00.

Konsultacje są bezpłatne. Zapraszamy do udziału!

Kanał wiadomości
Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Wprowadzony w
Pomysł na siebie

„Pomysł na siebie” – ostatnia szansa na zgłoszenia

Centrum Przesiadkowe w Świdnicy

Wkrótce koniec budowy Centrum Przesiadkowego

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone