czwartek Kwiecień 25, 2019

Pani Premier Kopacz

2014.10.20 310 Wyświetleń Możliwość komentowania Pani Premier Kopacz została wyłączona
Fot. wikimedia.org

Emocje towarzyszące informowaniu życia publicznego o nadchodzącym odejściu Szanownego Donalda Tuska wywołała wśród mych rodaków łzy szczęścia. Krople radości mogliśmy ujrzeć wśród starców, osób średniego wieku, rodziców, przedsiębiorców, studentów, przedszkolaków, a nawet przyszłych dzieci podczas badań USG. Nadzieja na Rzeczpospolitą Polskę znów pojawiała się na twarzach obywateli, tą nadzieją jest kobieta, kobieta wówczas, która wraz z doświadczeniem wspina się ku karierze politycznej i mając nadzieję dla swej czynności, dzieli się nami tym cennym i zapomnianym przez wielu stanem emocjonalnym.

Dymisja Donalda Tuska dla Platformy była konieczna, samoistny stwór polityczno-partyjny prowadzony przez tego człowieka rujnował wszystkie płaszczyzny składające się na państwo, kolejna wygrana PO była wręcz niemożliwa. Wraz z stratą pozycji zostanie stracone dogodne życie polityków, rodzin, przyjaciół, i wszystkich kolejnych kręgów związanych z tą partią. Krok o następcy został starannie przemyślany, przeanalizowany, po czym nasz wzrok został skierowany ku kobiecym wdziękom Ewy Kopacz, która zdobyła zaufanie wyrażające 41 554 głosów w 2010 roku.
Wrażliwa, kobieca, posłuszna i wykształcona w przeciwieństwie do obecnego marszałka sejmu. Celem tej kobiety jest przede wszystkim zdobycie zaufania przyszłych wyborców, pozostał rok, opinia o partii właściwie nie istnieje, od czego zacząć w takim zbiegu paskudnych zdarzeń?

Będąc premierem pierw przeprosił bym naród za wcześniejszy rząd, przeprowadził skorumpowane czystki w partii, wrócił do zasad politologii opierającej się na cnotach szlachetnych, patriotycznych, następnie skoncentrował się na odbudowie mej ojczyzny, jak działa Platforma Obywatelska?
Prowadzi feministyczne wartości w życiu publicznym, feminizm jako zjawisko kobiet walczących o równouprawnienie, których nikt nie docenia, mała ilość popiera, jeszcze mniejsza z samym spektaklem się zgadza; dostaje w swą stronę wyciągniętą kobiecą dłoń Pani Premier wraz z kolejnymi kobietami rządu. „Rzeczpospolita Kobieca” i tygodniowy zamysł nad sformułowaniem wobec Pani Premier, pani premierka, czy pani przemierzyca skutecznie ekscytowało cały odział feminizmu w Polsce. Ciągłe przemienne informowanie o niezwykle ważnej roli byłego premiera i znaczenie dla Polski wraz z nowym stanowiskiem budowało prawdopodobnie wizerunek znaczącej i liczącej się partii w Polsce. Zadziwiający jest sam fakt, w którym nieudolność Donalda Tuska zamieniła się w błyskotliwo intelektualny sukces, w którym Polska może jedynie skorzystać.
Wspominając o prowadzeniu postępowania wobec skorumpowanych polityków dla Pani Premier najwyraźniej jest mniej istotny, po przeprowadzeniu roszady głównych stanowisk, naród przez kolejny tydzień zmuszony został spoglądać na ubóstwo polityków, którzy z wielkim żalem i smutkiem spoglądali z nadzieją na wrażliwą kobiecą aurę Ewy Kopacz, której powinność i dobre serce nakazuje zwiększyć pensje polityków. Kompletnym absurdem jest widok w sejmie byłych osobowości związanych z aferą hazardową, która sama była zwykłym złamaniem konstytucji Rzeczpospolitej Polski.
Smutno jest mi pisać o przedsiębiorcach, którzy zostali zobligowani do kolejnych opłat, jeszcze smutniejszy jest sam fakt, w którym owi przedsiębiorcy pragną manifestować swe niezadowolenie paląc opony przed gmachem rządowym, i którzy nie są w stanie porwać się na ten czyn z przyczyn materialnych. Niestety wobec tego tematu jakakolwiek opinia publiczna milczy. „Ponad 33 mld euro zaoszczędzili rocznie unijni przedsiębiorcy dzięki zainicjowanym przez Komisję Europejską działaniom służącym zmniejszeniu obciążeń administracyjnych wynikających z przepisów UE – wynika z raportu zaprezentowanego we wtorek w Brukseli.” podaje BANKIER.pl. Również niezbyt chętnie prowadzi działania wobec podpisanego w Belwederze LITPOLUKRBRIG przez ministra obrony Polski z Ukrainą i Łotwą, a przede wszystkim zapomina o zagrożeniach jakie niesie ten traktat. Polityka klimatyczna unii europejskiej, dokładniej pakiet klimatyczny, który prowadzi do wzrostu trzykrotnego za prąd spowoduje upadek kolejnych firm, ubożenie kolejnych rodzin, i kompletna bieda ubogich, kolejne emigracje, i kolejny krok ku bankrutowi mej ojczyzny również jest milczący w mediach.
Na szczęście Pani Ewy Kopacz zbieg okoliczności jest nadzwyczaj łaskawy dla obecnego rządu. Informacja o znalezieniu dokumentów Amber Gold pozwoli wyjaśnić kto, kiedy i w jaki sposób z Polski wyrwał ponad 850 mln zł. Polityka Donalda Tuska miała ogromne problemy z znalezieniem osób wplątanych w te struktury dominacji przestępczej, nadzwyczajnie nie mógł znaleźć dokumentów, które przyfrunęły w ręce Ewy Kopacz.

Platforma Obywatelska na przestrzeni tylu lat dowiodła swe zaangażowanie i inteligencje wobec prowadzeniu propagandy i manipulacji medialnej, a niżeli kwestii związanych z rozwojem naszego Państwa. Jest to główny motor napędzający nieufność wobec działań naszej Pani Premier, która wywodzi się z środowiska kolaborantów, dokładniej Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego – o czym poinformował Krzysztof Kosiński, i o czym starannie milcząc skrywa PO. Mam szczerą nadzieję w nieprawdziwe informacje, niestety wiarygodność polityków w jakiejkolwiek kwestii obecnego rządu jest zerowa.

Autor: Łukasz Stanowiński 

Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
4/5 - 14
Musisz się zalogować.
Wprowadzony w
Fot. Altana R. Drzewiczak-Milewska

STOP rozbiórkom altan!

Społeczeństwo obywatelskie

Społeczeństwo obywatelskie

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone