wtorek Kwiecień 23, 2019

Zatrzymany z amfetaminą

2014.10.18 305 Wyświetleń Możliwość komentowania Zatrzymany z amfetaminą została wyłączona

Policjanci z powiatu świdnickiego przechwycili blisko 230 porcji amfetaminy. Zatrzymanemu w tej sprawie mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Zespołu Kryminalnego z komisariatu w Strzegomiu prowadząc na terenie miasta działania przeciwko przestępczości narkotykowej zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Podczas dalszych czynności okazało się, że to 18-letni mieszkaniec Strzegomia.

W trakcie przeszukania mężczyzny funkcjonariusze ujawnili przy podejrzanym woreczki z zawartością białego proszku. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że jest to amfetamina w ilości, z której można byłoby uzyskać blisko 230 porcji tego narkotyku. Po zatrzymaniu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Obecnie funkcjonariusze nadal wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. skąd pochodziły środki odurzające, a także czy podejrzany 18-latek zajmował się również handlem.

Zatrzymanemu policjanci przedstawili już zarzut posiadania narkotyków. Za czyn, którego się dopuścił odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kanał wiadomości
Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Wprowadzony w
Dwie "dziuple" w Świdnicy

Dwie „dziuple” w Świdnicy

Zarzut za znęcanie się nad zwierzętami

Zarzut za znęcanie się nad zwierzętami

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone