środa Czerwiec 19, 2019

3.500 porcji marihuany

2014.11.13 435 Wyświetleń Możliwość komentowania 3.500 porcji marihuany została wyłączona

Kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności może grozić mieszkańcowi Świdnicy, podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Policjanci ujawnili narkotyki w jego mieszkaniu w trakcie interwencji domowej. Z ilości zabezpieczonej marihuany można by było uzyskać blisko 3.500 handlowych porcji. Teraz zatrzymany za swoje czyny odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zostali skierowani na interwencję dotyczącą zakłócania spokoju. Po przybyciu na miejsce w jednym z mieszkań na terenie miasta funkcjonariusze zastali bardzo nerwowo zachowującego się 25-letniego mężczyznę. Po wejściu do mieszkania policjanci wyczuli silną woń, przypominającą zapachem marihuanę.

W wyniku podjętych czynności w trakcie przeszukania mieszkania w worku na śmieci policjanci ujawnili znaczne ilości marihuany. Z zabezpieczonego suszu można by było otrzymać w wyniku poporcjowania 3.500 porcji gotowego do dalszej dystrybucji narkotyku. Ujawniona marihuana została zabezpieczona, natomiast 25-letni mieszkaniec Świdnicy trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna został już przesłuchany. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. W chwili obecnej policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym – skąd mężczyzna posiadał narkotyki oraz co tak naprawdę zamierzał z nimi zrobić.

Kanał wiadomości
Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Wprowadzony w
Alkohol bez akcyzy

Alkohol i tytoń bez polskich znaków akcyzy

Przestępcy wzięli zakładników i grozili użyciem broni

Przestępcy wzięli zakładników i grozili użyciem broni

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone