środa Czerwiec 19, 2019

Czy teren parku strzelnica nie kwalifikuje się do natychmiastowego zagospodarowania?

2014.11.27 396 Wyświetleń Możliwość komentowania Czy teren parku strzelnica nie kwalifikuje się do natychmiastowego zagospodarowania? została wyłączona

Bardzo zniszczony i zdewastowany jest jeszcze jeden zapomniany park mianowicie park Strzelnica obok TESCO sytuacja tam jest krytyczna. Brak alejek odrosty drzewek, sterty śmieci, wysokie skarpy , rozrzucone elektro śmieci.
Brak jest tu koszenia, uprzątania liści, rozrzucone butelki i śmieci prawie wszędzie.
Szczególne zagrożenia stanowią obłamane konary, i gałęzie, które przy dużym wietrze grożą upadkiem na przypadkowego przechodnia .
Na tym terenie są też wysokie skarpy, budowle po byłej strzelnicy i luźno rozrzucone śmieciowiska.
Walające się płyty betonowe, teren w nocy nie jest oświetlony i przypadkowemu przechodniowi grozi upadek z skarpy, zsunięcie się konaru na głowę lub potkniecie o gałęzie, czy płyty betonowe i metalowe elementy po byłych konstrukcjach wystające z ziemi .
Teren parku strzelnica kwalifikował by się do natychmiastowego zagospodarowanie i zabezpieczenia w ramach zarządzania kryzysowego . Właśnie ze względu na zagrożenie zdrowia i życia ludzkiego na tym terenie . Czy kalectwo lub ofiary śmiertelne dopiero zmobilizują do podjęcia działania .
Na tym terenie jest pełni śmieci, odpadów. Dla nie zajmie się tym straż miejska ?
Czy teren parku strzelnica nie kwalifikuje się do natychmiastowego zagospodarowania?
Jest to teren do zagospodarowania na strzelnicę sportową na paintbal dla mieszańców na spacer z psem . Jednak przy takim zarządzaniu jest niebezpieczny dla człowieka, który tam idzie po odrobinę natury . Paintball – rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywany przez graczy splatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry. Ten teren mógłby być terenem dochodowym i dodatkową atrakcją miasta Świdnicy . Obecnie jednak jest pomnikiem niegospodarności terenem zielonym .
Czy z ataki stan nie odpowiedzialny jest dotychczasowy prezydent ?
Co na ten temat sądzą kandydaci na prezydenta Świdnicy?
Adwokat Diabła

Kanał wiadomości
Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Wprowadzony w

Czy można powiedzieć o niegospodarności i terenach opanowanych przez chwast?

Objawy uszkodzenia tylnej belki w Peugeot 206

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone