czwartek Kwiecień 25, 2019

Zaskakująca deklaracja Anny Zalewskiej

2014.11.21 512 Wyświetleń Możliwość komentowania Zaskakująca deklaracja Anny Zalewskiej została wyłączona
Zaskakująca deklaracja Annay Zalewskiej
Zaskakująca deklaracja Annay Zalewskiej

 Anna Zalewska, posłanka PiS napisała list, w którym prosi wyborców, by w drugiej turze wyborów oddali swój głos na Wojciecha Murdzka. Obecny prezydent startuje z poparciem PO, a kandydat PiS na prezydenta był jego największym krytykiem.

W większości miast Polski skończyły się wybory samorządowe, w Świdnicy jeszcze trwają. Znamy już wprawdzie nazwiska radnych, wiemy kogo reprezentują, jakie programy będą realizować. Musimy zdecydować, kto zostanie Prezydentem. Mamy dwóch kandydatów. Pan Wojciech Murdzek reprezentuje Wspólnotę Samorządową, Pani Beata Moskal-Słaniewska – Sojusz Lewicy Demokratycznej. Znam osobiście oboje i nie mam wątpliwości, komu zaufać
i wspólnie realizować zobowiązania wyborcze. Wojciech Murdzek to człowiek, z którym można się nie zgadzać, nawet krytykować, ale z którym warto dyskutować. Szanuje innych, potrafi pochylać się nad słabszymi, ale umie twardo negocjować. Przekonał mnie, że ma nowe pomysły na rozwój miasta. Deklaruje otwartość na wdrażanie projektów innych ugrupowań.
30 listopada trzeba podjąć jednoznaczną decyzję, na choćby chwilę zapomnieć o konfliktach, różnicach i sporach, a skupić się wokół osoby kompetentnej i doświadczonej. Proszę więc Państwa o oddanie głosu na Wojciecha Murdzka.
Poseł na Sejm RP
Anna Zalewska

Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Wprowadzony w
Prezydent Świdnicy z Premier Kopacz

Prezydent Świdnicy z Premier Kopacz

Moskal-Słaniewska prezydentem Świdnicy

Pani Beata Moskal-Słaniewska prezydentem Świdnicy

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone