środa Czerwiec 19, 2019

Unijne wsparcie – bezpłatne konsultacje

2014.12.05 452 Wyświetleń Możliwość komentowania Unijne wsparcie – bezpłatne konsultacje została wyłączona
Unijne wsparcie – bezpłatne konsultacje
Unijne wsparcie – bezpłatne konsultacje

W środę, 10 grudnia w Urzędzie Miejskim w Świdnicy będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

W trakcie dyżuru będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z funduszy europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych, dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, JST oraz III sektora. Wskaże, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował w dniu 10 grudnia 2014 r. w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, I piętro, sala nr 128, w godzinach 10.00-13.00.

Konsultacje są bezpłatne. Zapraszamy do udziału!

Kanał wiadomości
Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Wprowadzony w

Mobilny Punkt Informacyjny w poniedziałek w Świdnicy

1 000 000 kuchenka wyprodukowana w Świdnicy w Electrolux

1 000 000 kuchenek i piekarników ze świdnickiej fabryki Electrolux

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone