środa Czerwiec 19, 2019

Międzynarodowe TARGI KARKONOSKIE w Trutnowie

2015.05.12 365 Wyświetleń Możliwość komentowania Międzynarodowe TARGI KARKONOSKIE w Trutnowie została wyłączona
TARGI KARKONOSKIE
fot. um. Świdnica

Zakończone w ubiegłą sobotę Międzynarodowe TARGI KARKONOSKIE w Trutnowie, zarówno w opinii wystawców jak i gości z roku na rok zyskują coraz większe uznanie i nabierają większego znaczenia, jako ważne przedsięwzięcie promujące rozwój firm funkcjonujących na pograniczu polsko-czeskim. Dogodne i bliskie granicy położenie Trutnowa, dobra organizacja, usytuowanie targów w nowoczesnym obiekcie  UFFO o powierzchni wystawienniczej ponad  500 m2 sprawiło, że stały się one miejscem spotkania i kontaktów licznych firm z Czech i Polski. W tym roku Targi Karkonoskie zgromadziły 71wystawców, którzy zaprezentowali bardzo szeroką gamę produktów. Tegoroczna edycja targów odbyła się pod hasłem „wszystko dla domu i ogrodu”.

W czeskiej wystawie wzięło udział 10  firm z naszego miasta i regionu. Pobyt polskich  wystawców w Trutnowie finansowany był z projektu pn. „Miasta Trutnov i Świdnica  wspierają przedsiębiorczość”, realizowanego przez Miasto Świdnica. Firmy, które  skorzystały z możliwości promocji własnych towarów i usług, zaprezentowały na targach m.in. meble, drewniane altanki, huśtawki, ogrodzenia, kamień dla domu i ogrodu oraz   dekoracje i kwiaty. W Trutnowie Świdnicę reprezentowali: TB System  Nowoczesne Systemy Grzewcze, „Multi” Wolski Sławomir, Team Meble , – zakład przerobu drewna, Snycerstwo, Bohemia Sp z.o.o oraz „Dom i Ogród” s.c. Sporym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się  produkty proponowane przez polskich wystawców, które z uwagi na ich dobrą jakość i cenę okazały się bardzo atrakcyjne dla naszych czeskich sąsiadów. Długi majowy weekend, wysoka frekwencja zwiedzających sprawiła, że targi przyniosły wszystkim wystawcom wymierne korzyści i zadowolenie z udziału w tak dobrze przygotowanej imprezie. Wystawę w Trutnowie odwiedziło ponad 3500 osób. Duże zainteresowanie targami to wynik nie tylko marki prężnie rozwijającej się imprezy gospodarczej, ale także wzmożonych działań promocyjnych organizatorów. Dodatkowym magnesem przyciągającym zwiedzających były ciekawe imprezy kulturalne towarzyszące targom. W dwudniowym programie imprez dla zwiedzających oprócz licznych występów muzycznych, prezentacji artystycznych, organizatorzy tradycyjnie już przygotowali szereg pokazów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami m.in.. beczka dobrego piwa Karkonosza

 

Projekt „Miasta Trutnov i Świdnica wspierają przedsiębiorczość” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej  RCz – RP 2007-2013.

Kanał wiadomości
Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!
Ładowanie...
0/5 - 0
Musisz się zalogować.
Wprowadzony w
1 000 000 kuchenka wyprodukowana w Świdnicy w Electrolux

1 000 000 kuchenek i piekarników ze świdnickiej fabryki Electrolux

Wizyta w partnerskim mieście Iwano-Frankowsk

Wizyta w partnerskim mieście Iwano-Frankowsk

Powiązane wiadomości
Komentarze wyłączone